A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Arcones asztali LED lámpa
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: SN160792
- Vonalkód: 9002759751777
- Gyártó cikkszám: 75177
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fényszín | RGB |
| Teljesítmény | 4 W |
| Fényerősség (Lumen) | 375lm |
| Foglalat típusa | beépített LED fényforrás |
| Izzót tartalmaz | igen |
| Színhőmérséklet (kelvin) | 5000K |
| Anyag | műanyag |
| Szín | fehér |
| Hosszúság | 120 mm |
| Szélesség | 135mm |
| Magasság | 500mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | igen |
| Kapcsoló | érintőkapcsoló |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Az EGLO Arcones asztali LED lámpa ideális választás mindazok számára, akik egy modern, energiatakarékos és sokoldalú asztali lámpát keresnek. A minőségi anyagok és a praktikus funkciók kombinációja révén tökéletesen kielégíti a mindennapi világítási igényeket otthon vagy az irodában.

