A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Argallo függeszték, 4 x 40W, fekete
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2022412
- Vonalkód: 9002759397616
- Gyártó cikkszám: 39761
-
Elérhetőség:
2 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 4db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fém |
| Búra anyaga | üveg |
| Szín | fekete |
| Hosszúság | 230 mm |
| Szélesség | 1000mm |
| Magasság | 1500mm |
| Állítható magasság | igen |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
| Tápellátás | hálózati |
| Napelemes | nem |
| Mozgásérzékelővel | nem |
Termékfülek
Leírás
Az ARGALLO függeszték fekete fémrúddal kombinálva négy kerek, füstölt üveg lámpabúrával, átlátszó fekete színben, ezeket a kábelek feltekerésével vagy letekerésével különböző magasságba lehet állítani. A függeszték tökéletes befejezése a modern enteriőröknek, jellegzetes, szemet vonzó hatást hozva létre, akár a nappaliban, akár egy hosszú asztal fölött az étkezőben. A termékhez 4 db E27-es fényforrás szükséges, amelyeket a csomag nem tartalmaz.

