A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Brezzara LED fali lámpa, arany/fehér
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2024070
- Vonalkód: 9008606243341
- Gyártó cikkszám: 390228
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fényszín | meleg fehér (2700-3000K) |
| Teljesítmény | 10 W |
| Fényerősség (Lumen) | 960lm |
| Foglalat típusa | beépített LED fényforrás |
| Izzót tartalmaz | igen |
| Színhőmérséklet (kelvin) | 3000K |
| Anyag | fém |
| Búra anyaga | műanyag |
| Szín | arany |
| Hosszúság | 300 mm |
| Szélesség | 60mm |
| Magasság | 220mm |
| Állítható magasság | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Az EGLO Brezzara LED fali lámpa arany és fehér színkombinációval a legtöbb belső enteriőrbe illeszkedik. Nem megszokott formájával és a meleg fehér színhőmérséklettel egy igazi ékesség a lakás bármely helyiségében.

