A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Cossano asztali lámpa, fehér
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2011550
- Vonalkód: 9002759949495
- Gyártó cikkszám: 94949
-
Elérhetőség:
4 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 60 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fém |
| Búra anyaga | fa |
| Szín | fehér |
| Magasság | 220mm |
| Átmérő | 260mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Kapcsoló | van |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Az EGLO Cossano asztali lámpa falamelláival igazán különleges kiegészítője lehet otthonának. Fehér és juhar színben kapható.

