A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Cossano függeszték, barna
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2011316
- Vonalkód: 9002759946388
- Gyártó cikkszám: 94638
-
Elérhetőség:
8 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Búra színe | barna |
| Teljesítmény | 60 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fa |
| Búra anyaga | fa |
| Szín | barna |
| Magasság | 1500mm |
| Átmérő | 450mm |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
| Tápellátás | hálózati |
| Napelemes | nem |
| Mozgásérzékelővel | nem |
Termékfülek
Leírás
Az EGLO Cossano függeszték egy nagyon jó választás modern stílusú lakásba. Falamellái garantáltan odavonzák a tekintetet.

