A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO csillag dekor lámpa, fa/fehér
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2024151
- Vonalkód: 9008606224586
- Gyártó cikkszám: 410284
-
Elérhetőség:
17 db raktáron
-
EGLO csillag dekor lámpa fa és fehér színnel.
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Tulajdonság | Dekoráció |
| Felhasználási hely | Csak beltéri használatra! |
| Bővíthető | nem |
| Hosszúság | 1 m |
| Szélesség | 0.6 m |
| Izzók száma | 1 db |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Tápellátás | hálózati (220V) |
| Védettség | IP20 |
| Vezérlés | folyamatos |
| Kapcsoló | van |
| Mozgásérzékelős | nem |
| Napelemes | nem |
Termékfülek
Leírás
Anyag: Fa / papír
Szín: Fehér / természetes fa
Méret: 1000 x 600 x 220 mm
IP védettség: IP20
Teljesítmény: 1 x max.25W
Foglalat: E14

