A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Monte Fuerte függeszték, tópszín
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2011435
- Vonalkód: 9002759395896
- Gyártó cikkszám: 39589
-
Elérhetőség:
8 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Búra színe | taupe / tóp |
| Teljesítmény | 30 W |
| Foglalat száma | 3db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fém |
| Búra anyaga | kristály |
| Szín | barna |
| Magasság | 1100mm |
| Átmérő | 480mm |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
| Tápellátás | hálózati |
Termékfülek
Leírás
A Monte Fuerte függőlámpa matt szürkésbarna színű (tóp), kerek fém lámpaernyővel rendelkezik, amelyet díszítő, átlátszó kristályüveg díszítés egészít ki. A lámpaernyő kivágott részletei lehetővé teszik, hogy a fény áthatoljon a kristálydíszítésen, ami elegáns megjelenést kölcsönöz a lámpának. A függőlámpa stílusos világítást biztosít a nappaliban vagy az étkezőasztal felett. A termék E27-es lámpafoglalattal rendelkezik, és 3 db E27-es izzó szükséges hozzá, amelyek nem tartoznak a csomaghoz.
Az EGLO Monte Fuerte egy elegáns függeszték akár a nappalijába vagy az étkező asztala fölé. A felső kivágott részleten keresztül átszűrődő fény stílusos megvilágítást biztosít.

