A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Narices állólámpa, fekete/csiszolt réz
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2024078
- Vonalkód: 9002759995942
- Gyártó cikkszám: 99594
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fém |
| Búra anyaga | fém |
| Szín | fekete |
| Hosszúság | 295 mm |
| Szélesség | 220mm |
| Magasság | 1620mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | lábkapcsoló |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Az EGLO Narices állólámpa ívelt fekete fémtalppal, szálcsiszolt sárgaréz fémből készült kúpos lámpabúrával készült. A lámpabúra arany belső felülettel rendelkezik, amely tökéletesen kiegészíti a lámpa New Nordic stílusát. A lámpa egyszerűen be- és kikapcsolható a beépített padlókapcsolóval. A termék minimalista dizájn jegyeit hordozza, amely stílusos megvilágítást biztosít a nappaliban, a hálószobában vagy az étkezőben. A termék E27-es foglalattal rendelkezik

