A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Olmero 1 függeszték, natúr/fehér
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2011688
- Vonalkód: 9002759328498
- Gyártó cikkszám: 32849
-
Elérhetőség:
9 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Búra színe | barna |
| Teljesítmény | 60 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fa |
| Búra anyaga | fa |
| Szín | fehér |
| Magasság | 1100mm |
| Átmérő | 400mm |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
| Tápellátás | hálózati |
| Napelemes | nem |
| Mozgásérzékelővel | nem |
Termékfülek
Leírás
A skandináv stílusú EGLO Olmero 1 függeszték tökéletes választás a nappaliba, a hálószobába vagy akár az étkezőbe.

