A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO San Carlo mennyezeti lámpa, 3x40W
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2011309
- Vonalkód: 9002759974084
- Gyártó cikkszám: 97408
-
Elérhetőség:
4 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 3db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fa |
| Hosszúság | 425 mm |
| Szélesség | 435mm |
| Magasság | 80mm |
| Állítható magasság | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
| Tápellátás | hálózati |
| Napelemes | nem |
| Mozgásérzékelővel | nem |
Termékfülek
Leírás
Az EGLO San Carlo kalózhajó dizájnnal tökéletes választás gyerekszobába. Három spot lámpával rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a szoba egyes területeinek kiemelését.

