A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
EGLO Tamara 1 spot lámpa, fekete
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: SN157200
- Vonalkód: 9002759336776
- Gyártó cikkszám: 33677
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Búra színe | ezüst / szürke |
| Teljesítmény | 3 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | GU10 |
| Izzót tartalmaz | igen |
| Anyag | üveg |
| Búra anyaga | fém |
| Szín | fekete |
| Szélesség | 120mm |
| Magasság | 120mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP44 |
| Tápellátás | hálózati |
| Napelemes | nem |
| Mozgásérzékelővel | nem |
Termékfülek
Leírás
Az EGLO Tamara 1 LED fali és mennyezeti spotlámpa fekete fém felülettel, négyzet alakú üveg mennyezeti konzollal és állítható spotlámpával rendelkezik. A fali és mennyezeti lámpa a permetező víz elleni IP44-es védettségének köszönhetően fürdőszobában is használható. A krómozott részletek kiemelik a kiváló minőségű dizájnt. A termék GU10 LED-es izzót tartalmaz, amely kellemes meleg fehér fényt bocsát ki. Kiválóan illeszkedik a modern belső terekhez, és stílusos megvilágítást biztosít a fürdőszobában.

