A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
home by Somogyi Állványos ventilátor fekete 40cm 45W
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2010016
- Vonalkód: 5999084969844
- Gyártó cikkszám: SF40BK
-
Elérhetőség:
2 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fajta | álló ventilátor |
| Teljesítmény | 45W |
| Szín | fekete |
| Anyag | műanyag - fém |
| Lapátátmérő | 40cm |
| Magasság | 125cm |
| Szélesség | 62cm |
| Mélység | 62cm |
| Állítható magasság | igen |
| Dönthető fej | igen |
| Fokozatok | 3 |
| Oszcilláló mozgás | igen |
| Vezérlés | nyomógomb |
| Időzítő | nincs |
|
Zajszint
|
64dB(A) |
| Max. légtömegáram | kb. 50m3 / perc |
Termékfülek
Leírás
A VENTILÁTOR MŰKÖDÉSE
A ventilátort a mechanikus nyomógombjaival lehet bekapcsolni, illetve a kívánt sebességfokozatot beállítani (1, 2, 3). Az oszcillálást a kapcsoló lefelé nyomásával bekapcsolhatja, ekkor a ventilátor jobbra-ballra oszcillál. A funkciót a kapcsoló felfelé húzásával tudja kikapcsolni.
A ventilátor vízszintes légáramát kissé felfelé vagy lefelé eltérítheti. Ehhez egyszerűen fogja meg a motort, és billentse azt hátrafelé vagy előre. A ventilátort kikapcsolni a ”0” nyomógombbal lehet.
Egyéb tulajdonságok:
- állítható magasság: 103 – 125 cm
- tápellátás: 220-240V~ 50-60Hz 45 W
- ventilátor tömege: 2,5 kg

