A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
home by Somogyi padlóventilátor, 50cm, 120W
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: SN054717
- Vonalkód: 5999084914349
- Gyártó cikkszám: PVR 50
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
-
home by Somogyi padlóventilátor, 50cm lapáttal a melegebb napokra!
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fajta | padlóventilátor |
| Teljesítmény | 120W |
| Szín | króm |
| Anyag | fém |
| Lapátátmérő | 50cm |
| Magasság | 60cm |
| Szélesség | 58cm |
| Mélység | 25cm |
| Állítható magasság | nem |
| Dönthető fej | igen |
| Fokozatok | 3 |
| Oszcilláló mozgás | nem |
| Vezérlés | nyomógomb |
| Időzítő | nincs |
|
Zajszint
|
70dB(A) |
| Kábel hossz | 160cm |
| Max. légtömegáram | kb. 174m3 / perc |
Termékfülek
Leírás
Masszív kialakítású, erőteljes hűtés jellemzi ezt a padlóventilátort. Az 50 cm-es fám lapátoknak és a 120 W-os telhesítménynek köszönhetően a nagyobb terek hűtésére is kiválóan használható. Egyszerű, lestisztult dizájn mely otthoni és irodai felhasználásra is alkalmas.
Egyéb tulajdonságok:
• állítható fejdőlésszög (90°)
• tápellátás: 230 V~ / 50 Hz / 120 W

