A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Home SFM43BK párásító ventilátor, 75 W, 40 cm lapát
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: SN176654
- Vonalkód: 5999084963958
- Gyártó cikkszám: SFM43BK
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fajta | álló ventilátor |
| Teljesítmény | 75W |
| Szín | fekete |
| Anyag | műanyag - fém |
| Lapátátmérő | 40cm |
| Magasság | 127cm |
| Szélesség | 43cm |
| Mélység | 40cm |
| Állítható magasság | nem |
| Dönthető fej | igen |
| Fokozatok | 3 |
| Oszcilláló mozgás | igen |
| Vezérlés | elektronikus fóliagombokkal vagy távirányítóval vezérelhető |
| Időzítő | kikapcsolásidőzítés 0,5-7,5 óra |
|
Zajszint
|
57dB(A) |
| Max. légtömegáram | kb. 38m3 / perc |
Termékfülek
Leírás
Home SFM43BK párásító ventilátor jellemzői:
- 3 ventilátor lapát
- 3 sebességfokozat: normál, természetes szél és éjszakai üzemmód
- kapcsolható oszcillálás
- kikapcsolásidőzítés 0,5-7,5 óra
- állítható fejdőlésszög
- felülről tölthető víztartály, 2,8L
- 3 fokozatban állítható, önállóan is használható párásítás
- max. 220 g / óra párásítás
- kerekeken könnyen gördíthető
- távirányító tápellátása 2x1,5V (AAA) elem, nem tartozék
- tápellátás: 220-240V~ 50/60Hz 75W
A VENTILÁTOR MŰKÖDÉSE
Csatlakoztassa a készüléket egy szabványos 230 V~ / 50 Hz hálózati csatlakozóaljzatba. Ekkor a készülék röviden sípol és az összes visszajelző fény felvillan.
Amennyiben azt tapasztalja, hogy az összes visszajelző fény egyszerre villog, tartsa nyomva a bekapcsoló gombot (E) 5 másodpercig a gombot, hogy a készüléket újraindítsa.
Az (E) gomb megnyomásakor elindul a ventilátor a legkisebb fokozaton. Ventilátor üzemmódhoz pluszban választható a párásítás, az időzítés, az oszcillálás és a szél funkciók is.
A (C) gombbal választhatjuk ki a ventilátor sebességfokozatát. A (B) gombbal 0,5-től 7,5 óra időtartamot választhatunk ki, mely letelte után a készülék kikapcsol.
A hátralévő időt a világító LED-ekkel jelzett időtartamok összege jelenti. A távirányító (D) gombjával kiválaszthatjuk az éjszakai üzemmódot vagy a természetes szél üzemmódot.
Normál ventilátor üzemmódhoz nyomjuk meg még egyszer a (D) gombot. Az (F) gombbal be- és kikapcsolható a ventilátor jobbra-balra oszcilláló mozgása.
Az (A) gombbal elindíthatjuk az ultrahangos hidegpárásítást, intenzitás választhatunk 3 fokozatban, illetve kikapcsolhatjuk a párásítást. Ha a víztartályból kifogyna a víz, azt az ultrahangos párásító piros LED-fénnyel jelzi, és a párásítás természetesen leáll. A párásítást függetlenül is kapcsolhatjuk a ventilátortól, ugyanakkor az (E) gombbal történő kikapcsoláskor ez a funkció is leáll.
Távirányítóval történő kikapcsolás után az üzemmódot, a sebességfokozatot és az oszcillálást megjegyzi.
Áramszünet, történő kikapcsolás után a készülék elfelejt minden korábbi beállítást, készenléti üzemmódba áll.

