A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
nedes LED reflektor érzékelővel 30W/4000K
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2025147
- Vonalkód: 8585040916969
- Gyártó cikkszám: LF7023S
-
Elérhetőség:
2 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fényszín | természetes / nappali fény (3500-4500K) |
| Búra színe | fehér |
| Teljesítmény | 30 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | beépített LED fényforrás |
| Izzót tartalmaz | igen |
| Színhőmérséklet (kelvin) | 4000K |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Anyag | alumínium |
| Búra anyaga | műanyag |
| Szín | fekete |
| Hosszúság | 155 mm |
| Szélesség | 76mm |
| Magasság | 163mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Élettartam | 25000 óra |
| Védettség | IP44 |
| Tápellátás | hálózati |
| Napelemes | nem |
| Mozgásérzékelővel | igen |
Termékfülek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

