A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Rábalux Alfons fali lámpa, fekete
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2022375
- Vonalkód: 5998250345048
- Gyártó cikkszám: 4504
-
Elérhetőség:
2 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Anyag | fém |
| Búra anyaga | fém |
| Hosszúság | 340 mm |
| Magasság | 280mm |
| Kábel hossz | 155 cm |
| Állítható magasság | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | zsinórkapcsoló |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Az indusztriális stílusú Alfons falilámpa remek kiegészítő fényforrás lehet modern nappalinkban, hálószobánkban vagy dolgozószobánkban. A fekete-króm színkombinációban készült modell anyaga fém, a lámpa kerek dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A tölcsérszerűen kiszélesedő búra alul nyitott, így bőségesen engedi kiáramlani a fényt a lámpából. Az Alfons vezetékes kapcsolóval működtethető, a vezeték textilből készül. A fali lámpa egy darab, legfeljebb 25 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E27.
Ha meghitt, otthonos hangulatot szeretnénk varázsolni a szobába, válasszunk a lámpához meleg fehér fényű fényforrást. Ha viszont a dolgozószobában szereljük fel, érdemes természetes fehér fényű fényforrással használni. Az Alfons fali lámpa méretei a következők: szélessége 340 mm, magassága 280 mm, a búra átmérője 120 mm, a lámpa faltól mért távolsága 340 mm. Ezt a modellt fényforrás nélkül szállítjuk.

