A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Rábalux Balor asztali LED lámpa 5W, barna
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2011339
- Vonalkód: 5998250339597
- Gyártó cikkszám: 3959
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fényszín | természetes / nappali fény (3500-4500K) |
| Teljesítmény | 5 W |
| Fényerősség (Lumen) | 320lm |
| Foglalat típusa | beépített LED fényforrás |
| Izzót tartalmaz | igen |
| Színhőmérséklet (kelvin) | 4000K |
| Anyag | műanyag |
| Szín | barna |
| Magasság | 430mm |
| Átmérő | 105mm |
| Állítható magasság | igen |
| Dimmelhető | nem |
| Kapcsoló | érintőkapcsoló |
| Élettartam | 20000 óra |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Amodern stílusú Balor asztali lámpa remek választás lehet a dolgozószobába vagy a gyerekszobába. A teljes egészében műanyagból készült modell természetes fehér fényével hatékony társ lehet a munkavégzésben, tanulásban. Kialakításának köszönhetően ráadásul igazán kevés helyet foglal, így praktikus választás egy kisebb íróasztalra is. A barna-fehér színű, mozgatható lámpafejjel szerelt Balor beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 5 W, fényereje 320 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 4000 K. A lámpa a talprészen található billenőkapcsolóval működtethető. A Balor asztali lámpa méretei a következők: a dísztalp szélessége 105 mm, a lámpa teljes magassága 430 mm. Erre a modellre 5 év garanciát vállal a gyártó.

