A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Rábalux Dorka asztali lámpa, szürke
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2022716
- Vonalkód: 5998250346076
- Gyártó cikkszám: 4607
-
Elérhetőség:
17 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E14 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | kerámia |
| Búra anyaga | szövet/textília |
| Szín | szürke |
| Magasság | 290mm |
| Átmérő | 180mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | zsinórkapcsoló |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Szürke színű, maci mintás, vintage stílusú éjjeli lámpa 1 db foglalattal. 29 cm magas, kék színű, mintás kerámia lámpatest és 18 cm átmérőjű textil lámpabúra vezetékes kapcsolóval, IP20-as védettséggel. A lámpatest E-14-es foglalatkialakítású, max. 40W teljesítményű energiatakarékos izzóval is használható.

