A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Rábalux Kinga éjjeli lámpa, barna / arany
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2022345
- Vonalkód: 5998250330174
- Gyártó cikkszám: 3017
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E14 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fém |
| Búra anyaga | szövet/textília |
| Szín | arany |
| Magasság | 320mm |
| Átmérő | 170mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Kapcsoló | billenő kapcsoló |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Az indusztriális stílusú, arany-barna színkombinációban készült Kinga éjjeli lámpát elhelyezhetjük hálószobánkban, az éjjeliszekrényen vagy a nappaliban, egy alacsonyabb asztalon. A fémből készült lámpatestet textil búra és gyémánt formára emlékeztető dísztalp egészíti ki. A barna búrán át pontosan annyi fény jut ki a lámpa belsejéből, amennyi még nem zavaró, ha éjszakai felébredésünk alkalmával szükségünk lenne egy kis világításra.
Ez a modell egy darab, legfeljebb 40 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E14. Ízlésünktől függően választhatunk hozzá meleg vagy természetes fehér fényű fényforrást. Az éjjeli lámpa vezetékes kapcsolóval működtethető, méretei pedig a következők: magassága 320 mm, a búra átmérője 170 mm. Ezt a modellt fényforrás nélkül szállítjuk.

