A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Rábalux Rufin asztali lámpa
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2022355
- Vonalkód: 5998250332208
- Gyártó cikkszám: 3220
-
Elérhetőség:
2 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Szín | fekete |
| Magasság | 420mm |
| Átmérő | 200mm |
| Kábel hossz | 130 cm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Kapcsoló | billenő kapcsoló |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Az indusztriális stílus képviselői közé tartozó Rufin asztali lámpát elsősorban modern nappalikba és hálószobákba ajánljuk. A vasból készült, kérdőjel formára emlékeztető fekete lámpatest szabadon álló fényforrással és kerek, bükkfa dísztalppal egészül ki. A Rufin egy darab, legfeljebb 40 W teljesítményű fényforrással használható, a foglalat típusa E27. Ízlésünktől függően választhatunk hozzá meleg vagy természetes fehér fényű fényforrást.
Ha a hálószobában, az éjjeliszekrényen kap helyet a lámpa, meleg fehér fényű fényforrást ajánlunk hozzá, amely segít az esti ellazuláshoz kellemes, meghitt hangulatot teremteni. A Rufin asztali lámpa szélessége 200 mm, magassága 430 mm. Ezt a modellt fényforrás nélkül szállítjuk.

