A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Rábalux Sophie asztali lámpa, mintás
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2011429
- Vonalkód: 5998250343990
- Gyártó cikkszám: 4399
-
Elérhetőség:
3 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E14 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | kerámia |
| Búra anyaga | szövet/textília |
| Szín | fehér |
| Magasság | 300mm |
| Átmérő | 130mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | zsinórkapcsoló |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
Vintage stílusú éjjeli lámpa 1 db foglalattal. 30 cm magas, fehér alapszínű, mintás kerámia lámpatest 13 cm átmérőjű textil lámpaernyővel, vezetékes kapcsolóval. Az asztali lámpa E14-es foglalattípusú, max. 40W teljesítményű fényforrással használható.

