A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Rábalux Tumnus fali LED lámpa
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2024009
- Vonalkód: 5996595710101
- Gyártó cikkszám: 71010
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fényszín | meleg fehér (2700-3000K) |
| Teljesítmény | 14 W |
| Fényerősség (Lumen) | 1025lm |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | beépített LED fényforrás |
| Izzót tartalmaz | igen |
| Színhőmérséklet (kelvin) | 3000K |
| Anyag | fém |
| Szín | ezüst/króm |
| Szélesség | 65mm |
| Magasság | 325mm |
| Átmérő | 300mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Élettartam | 30000 óra |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
A kerek Rábalux Tumnus fali lámpa minimál dizájnjának köszönhetően a legtöbb modern nappali berendezésébe könnyen beilleszthető, ráadásul jelentős fényerővel bír, így akár több másik lámpát is kiválthat a szobában. A fémből készült modell szálcsiszolt alumínium színű függőleges, lekerekített formájú dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A lámpát ezenkívül mindössze egy karika formájú elem alkotja, amely a fehér színű műanyagbúrán keresztül meleg fehér fényt bocsát ki.
A Tumnus a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 14 W, fényereje búrával 1025 lumen, búra nélkül 1400 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű lámpa meleg fehér fénye elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését.
A Tumnus fali lámpa méretei a következők: szélessége 325 mm, átmérője 300 mm, faltól mért távolsága 65 mm.

