A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Sollux Lighting Bascia fali lámpa, fehér
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2023102
- Vonalkód: 5903282731554
- Gyártó cikkszám: 0932
-
Elérhetőség:
2 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 2db |
| Foglalat típusa | G9 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fém |
| Szín | fehér |
| Hosszúság | 400 mm |
| Szélesség | 60mm |
| Magasság | 150mm |
| Állítható magasság | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
A SolluxLighting Bascia modern, acélból készült, fehér színű lámpa, ami nem áraszt ridegséget. Különleges kiegészítője lehet otthonának.
Izzót nem tartalmaz a csomagolás.

