A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Sollux Lighting Atena fali lámpa, fekete
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2023106
- Vonalkód: 5903282798748
- Gyártó cikkszám: 0874
-
Elérhetőség:
2 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 60 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | E27 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | kerámia |
| Búra anyaga | üveg |
| Szín | fekete |
| Hosszúság | 405 mm |
| Szélesség | 145mm |
| Magasság | 100mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
A Sollux Lighting Atena fekete fali lámpa a nappali, előszoba, fürdőszoba vagy hálószoba tökéletesen választás.
A termék az izzót nem tartalmazza.

