A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Sollux Lighting Loreto fali lámpa, fekete
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2023099
- Vonalkód: 5902622427003
- Gyártó cikkszám: 0201
-
Elérhetőség:
Utolsó 1 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | G9 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | fém |
| Búra anyaga | üveg |
| Szín | fekete |
| Hosszúság | 100 mm |
| Szélesség | 120mm |
| Magasság | 300mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
A LORETO az üveg és az alumínium tökéletesen harmonikus kombinációja. E sorozat lámpái kivitelezésüknek és feltűnő eleganciájuknak köszönhetően a legkifinomultabb ízléseknek is megfelelnek. A Sollux Lighting tervezői és kivitelezői mindent megtettek annak érdekében, hogy a Loreto sorozat örömet szerezzen, függetlenül a helyiség vagy a dekoráció típusától.

