A weboldalon sütiket használunk annak érdekében, hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsuk látogatóinknak és hatékonyabbá tegyük weboldalunk működését
Sollux Lightnig Vixen fényes kerámia lámpa, festhető
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
-
Gyártó:
-
- Cikkszám: W2023107
- Vonalkód: 5902622424729
- Gyártó cikkszám: 1048
-
Elérhetőség:
2 db raktáron
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Teljesítmény | 40 W |
| Foglalat száma | 1db |
| Foglalat típusa | G9 |
| Izzót tartalmaz | nem |
| Anyag | kerámia |
| Szín | fehér |
| Hosszúság | 315 mm |
| Szélesség | 95mm |
| Magasság | 145mm |
| Állítható magasság | nem |
| Dimmelhető | nem |
| Olvasókarral | nem |
| Kapcsoló | nincs |
| Védettség | IP20 |
Termékfülek
Leírás
A VIXEN fali lámpa egy gondosan elkészített kerámia lámpa, amely felül és alul nyitott, így remekül működik dekoratív falvilágításként. A fali lámpák fehérek, de a felületük lehetővé teszi bármilyen színű festékkel való lefestésüket, ami nagyszerű hatást eredményez. Ezek a lámpatestek tökéletesek lakásokban, de akár éttermekben is.

